Valgusküllane elutuba
Visuaalselt avara ja esteetilise meeleoluga puhkeala.
Kaasaegne söögituba
Läbimõeldud lahenduse ja innovatiivse lähenemisega.
Minimalistlik elutuba
Lihtsa ja kaasaegse kodu kuvand.
Hubane elutuba
Mugava ja individuaalse lähenemisega elegantse kodu keskpunkt.
Skandinaavialik elutoanurk
Selgepiiriliste kontrastide kohtumispaik.
Ajaloohõnguline puhkenurk
Praktilise ja funktsionaalse olekuga suhtlemiskoht.

Teenused

Kõrgekvaliteedilised materjalid, suurepärane töö ja esmaklassiline teenus on vaid mõned omadused, mis iseloomustavad meid. Ei ole midagi, mis muudaks näiteks interjööri kiiremini erksamaks, kui värske värvikiht ja uued seinakatted. Keskendudes vaid parima kvaliteediga tööle, pööravad meie kogenud töötajad suurt tähelepanu detailidele. Meie meeskond koosneb kogemustega kohusetundlikest inimestest ning seetõttu suudame pakkuda parimat kvaliteeti ka kõige keerukamate projektide puhul.

TeenusedOleme väike ettevõte, seega paindlikud ja kohanemisvõimelised, omades pidevat ülevaadet ka pisiasjades. Meie soov on pakkuda oma klientidele vaid kõrge kvaliteediga teenust.

Leiame, et eriti elamispindade viimistlus- ja remonditööde puhul on olulisim kvaliteet ning seega ei osale me projektides, kus on prioriteediks ebamõistlikult lühike tähtaeg või imeodav hind.

Soovitame tööde tellijaile, mitte kokku hoida seal, kus kokkuhoid võib ohustada kvaliteeti. Põhjalik projekt ning usaldusväärne ettevõte tagavad kliendi ootustele vastava tulemuse. Kogemused on näidanud, et mõneprotsendiline näiline sääst projekti maksumusest, mis saavutatakse ebapädeva tööjõu kasutamisega, tuleb hiljem mitmekordselt parandustööde käigus kinni maksta.

Siseviimistlus Raamatupidamine Õigusabiteenus