Skandinaavialik elutoanurk
Selgepiiriliste kontrastide kohtumispaik.
Minimalistlik elutuba
Lihtsa ja kaasaegse kodu kuvand.
Valgusküllane elutuba
Visuaalselt avara ja esteetilise meeleoluga puhkeala.
Kaasaegne söögituba
Läbimõeldud lahenduse ja innovatiivse lähenemisega.
Ajaloohõnguline puhkenurk
Praktilise ja funktsionaalse olekuga suhtlemiskoht.
Hubane elutuba
Mugava ja individuaalse lähenemisega elegantse kodu keskpunkt.

Luksuslik häärber - Eesti kõige kallim maja

1Partner Kinnisvara analüüsi kohaselt müüdi 2012. aastal kalleim maja 2,2 miljoni, krunt ühe miljoni ja korter 494 000 euro eest, teatab ettevõte.

1Partner Kinnisvara tegevdirektori Martin Vahteri sõnul toimusid kõik aasta suuremad tehingud Tallinnas ja Harjumaal. “Ülikallid lepingud on Eesti oludes küllalt harvad, pigem alla kümne kuus, kuid aastatagusega võrreldes tehakse selliseid tehinguid oluliselt enam,” ütles Vahter.

Martin Vahteri kinnitusel enam kallist kinnisvara alla ehitusmaksumuse käest ei anta ja nimetatud projektide pealt võttis esialgne arendaja ka väikese kasumi.

“Vaikselt ehitatavad küllalt tuntud Eesti enda äriinimesed supervillasid juurde ja eks nüüd kindlasti tuntakse huvi kes ja kus täpselt need tehingud tegi, kuid isikute privaatsusest ja andmekaitsest lähtuvalt ei saa konkreetsemaks minna,” lisas Vahter.

2012. aasta kalleim korter müüdi Tallinna kesklinnas ning maja Nõmmel. 2012. aasta odavaim korter müüdi 300, maja 100 ning krunt 500 euro eest.

Kokku tehti 2012. aastal Tallinnas kinnisvaraga 10 066 tehingut, mis on 14,3 protsenti enam kui 2011. aastal. Korteritehingute arv kasvas 23 ning kruntidel 7,9 protsenti. Majade müük vähenes 18 protsenti.

Allikas: Delfi Majandus

Bergsby Grupp OÜ
+372 56 200 116
info@bergsbygrupp.ee