Skandinaavialik elutoanurk
Selgepiiriliste kontrastide kohtumispaik.
Minimalistlik elutuba
Lihtsa ja kaasaegse kodu kuvand.
Valgusküllane elutuba
Visuaalselt avara ja esteetilise meeleoluga puhkeala.
Ajaloohõnguline puhkenurk
Praktilise ja funktsionaalse olekuga suhtlemiskoht.
Hubane elutuba
Mugava ja individuaalse lähenemisega elegantse kodu keskpunkt.
Kaasaegne söögituba
Läbimõeldud lahenduse ja innovatiivse lähenemisega.

Maalritööd lase teha professionaalil

Kodu ilme värskendamine on kevadeti väga aktuaalne. Uus seinavärv, mõned viimistlustööd või uus põrand - kõlab lihtsalt, kuid tegelikult võivad maalritööd kujuneda keeruliseks ettevõtmiseks, kui puuduvad vajalikud oskused või professionaalsed töövahendid. Hea idee võivad rikkuda ka madala kvaliteediga ja soodsalt saadud materjalid ning töövõtted, mis ei ole efektiivsed ega anna parimat tulemust.

Miks eelistada professionaalset maalritööd?

Oma jõududega remonti tehes jõuab õige pea järelduseni, et maalritööd ei ole nii lihtsad kui esialgu tunduda võis koosnedes erinevatest keerulistest detailidest. Vale materjali valik või valed töövõtted annavad puuduliku tulemuse ja valmistavad pettumuse. Erinevad probleemid ja vead viimistlustöödes hakkavad kergelt silma ja võivad rikkuda ehitise üldise väljanägemise. Kõige sagedasem viga on viimistluspraod nii laes kui seintel, mis tekivad vale kruntsegu või pahtli kasutamisel, sisemiste kliimaolude ja temperatuurikõikumiste tulemusel. Levinud probleemiks on ka pindade ebatasasused, mis tulenevad valest lihvimismeetodist.

Professionaalsed maalrid teevad oma tööd pühendumusega ning kasutavad ehitusel kvaliteetseid materjale ja töövahendeid, mis vastavad pinna eripäradele. Kutseoskuse omandanud tegijad teevad vahet erinevatel toodetel, oskavad materjale omavahel sobitada ning teavad, mis kokkuvõttes annab kõige vastupidavama ja ilusama lõpptulemuse.

Mida jälgida professionaali kaasamisel?

  • Kui kaua on ettevõtte  maalritööde turul tegutsenud? Kindlam on valida firma, kelle tööstaaž on vähemalt 2-3 aastat.
  • Kas töövõtjal on vastava kutse omandanud ja kogenud maalrid? Julge küsida tööliste kvalifikatsiooni.
  • Ole kursis, kas ehitusfirmal on olemas kindustus, kaitsmaks töövõtjat ja tema töölisi.
  • Milline on võimekus? Korraliku tulemuse saab juhul, kui tähelepanu pööratakse ka ettevalmistustele.
  • Varasemad tööd ning klientide tagasiside annab töövõtjast hea ülevaate.
  • Head maalrid on kursis uute suundadega ja oskavad anda soovitusi materjalide ning viimistlustehnikate kohta.
  • Töö maksumus. Kõige odavama hinna pakkuja ei pruugi vastata ootustele. Hind peaks olema konkurentsivõimeline kuid lähtuda tuleks lisaks oodatavast kvaliteedist.

Bergsby ehitusfirma võtab alati arvesse klientide soove. Me kasutame maalritöödeks parimaid vahendeid ning materjale saavutamaks soovitud tulemused. Ettevõttes töötavad professionaalsed maalrid, kes tunnevad erinevaid materjale ja töövõtteid ning kelle töö on alati kvaliteetne. Meie töö ei lõppe valmis objekti üleandmisega, vaid tagame kliendile teeninduse ka garantiiperioodil ning peale selle lõppu.

Lisainfot leia rubriigist Maalritööd

 

Bergsby Grupp OÜ
+372 56 200 116
info@bergsbygrupp.ee