Maalritööd

Viimistlus- ja maalritöö

Kui soovid, et siseviimistlus- ja maalritööd teostatakse kvaliteetselt, siis Bergsby OÜ’s töötavad professionaalsed maalrid, kes teavad materjalide omapära ja kelle töödele anname alati garantii. Meie ehitusspetsialistid annavad nõu, otsivad parima mooduse tööde tegemiseks ja tagavad perfektse tulemuse ehitiste sisepindade viimistlemisel, krohvimisel, pahteldamisel, värvimisel, katmisel ehitus- ja keraamiliste plaatidega, vooderdamisel puitlaudise ja puitplaatidega, põrandakatete paigaldamisel jne. Siseviimistlus- ja maalritöödeks on meil olemas head spetsialistid ja eriliste viimistlustehnikate kasutamiseks usaldusväärsed koostööpartnerid.  Oleme panustanud ka maalritööde mehhaniseerimisse, meil on olemas krohvi- ja pahtlipumbad.

 Meie ehitusfirma on renoveerinud büroo- ja kontoriruume, eramuid ning kortereid.  Arvestame alati klientide erinevate soovidega ja kasutame parimaid vahendeid ja materjale saavutamaks parim tulemus. Meie rahulolevad kliendid on garantiiks, et teostame tööd paindlikult ja peame kinni kõikidest kokkulepetest. Meie töö ei lõpe valmis objekti üleandmisega kliendile, vaid tagame kliendi teenindamise ka garantiiperioodil ning pärast seda.

 Üldlevinud pindadest pahteldatakse kas kivipindasid, betoonelemendi- või kipsplaadi pindasid. Enne pahteldust tuleb pinnad puhastada ja kanda pinnale tolmutõke. Õigeid ja kvaliteetseid pahtleid kasutades saate soovitud ja kvaliteetse tulemuse pikaks ajaks. Tuleb jälgida et niisketes ruumides kasutatakse selleks spetsiaalselt ettenähtud eri pahtleid, nakkedispersioone ja värve. Oluline on ka turul pakutavatest toodetest kasutada kvaliteetse kooslusega materjale. Meie firmas on professionaalsed maalrid, kes teavad materjalide omapära ja kelle töödele julgeme kindlalt anda garantii.  Soovime olla viimistlus- ja maalritööde osas teie heaks koostööpartneriks, optimaalsete lahenduste pakkujaks ja kvaliteetseks töö teostajaks. Tuleme toime ka kõige keerukamate objektide viimistlemisega. Lähtume keskkonnasõbralikest tööpõhimõtetest ja otsime teie jaoks kõige ratsionaalsemaid, vähemkulukaid ja efektiivseimaid lahendusi. Peame oma tugevuseks ka paindlikkust ja operatiivsust nõudvate siseviimistluslahenduste teostamist, soovime tulemust, mida saate teistelegi soovitada. Lisateabe saamiseks võtke meiega julgelt ühendust.

Küsi pakkumist juba täna!